Walczymy o głosy!

08 lip 2022 | Admin M

 
Nasza Szkoła zakwalifikowała się do drugiego etapu programu „Dzień na medal”. Staramy się o pieniądze na zakup mobilnego miasteczka rowerowego – możemy otrzymać 60 tys.zł, o ile zagłosuje na nas odpowiednia liczba internautów.
Prosimy o oddanie głosu na Szkołę Podstawową w Rożnowie:
https://www.everydayme.pl/
 
Głosowanie na najlepszy projekt potrwa od 7 lipca do 4 sierpnia. Będzie w nim mógł wziąć każdy DOROSŁY. W efekcie głosowania 33 szkoły, wiejskie i miejskie, reprezentujące wszystkie województwa, mogą liczyć na grant w wysokości do 60 000 PLN.
 
Dzień na medal
To wspólna inicjatywa Procter&Gamble, Polskiej Fundacji Olimpijskiej i sieci sklepów Biedronka.Celem programu jest promowanie aktywności fizycznej wsród uczniów szkół podstawowych poprzez wsparcie finansowe inicjatyw sportowych.