25 cze 2026 | Admin M
Szanowni Państwo,
w imieniu własnym, Pani Prezes Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego, a także koleżanek i kolegów biblioterapeutów gorąco zapraszam (nauczycieli, psychologów, pedagogów, a także wszystkich, którym zależy na dobru dzieci i młodzieży) do uczestniczenia w Ogólnopolskiej Konferencji Biblioterapeutycznej. Odbędzie się ona w dniach od 29.09.2026 r. do 01.10.2026 r. w Opolu.
Osobiście zachęcam do udziału w biblioterapeutycznej grze terenowej ,,Rezyliencja osamotnionej duszy” (w 3. dniu konferencji), którą przygotowuję wraz z Panią Prezes PTB i koleżankami biblioterapeutkami.
Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia w Opolu!
Elżbieta Bukowiec