W walce o sprawność Mikołaja pomagamy wszyscy

13 gru 2021 | Admin M

 
Ostatni tydzień był świętem solidarności z Mikołajem Sadłoniem. Trwał kiermasz, z którego dochód w całości został przeznaczony na jego leczenie. Nie spodziewaliśmy się, że nasz apel spotka się aż z takim odzewem.
Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali ozdoby choinkowe, upiekli ciasta i przynieśli mnóstwo swoich pięknych rzeczy, aby sprzedać: Rodzicom, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Tropia i Rożnowa, Pani Wandzie Pawłowskiej za kwiaty i Pani Renacie Michalik za mnóstwo pięknych rzeczy, anonimowym Darczyńcom oraz Uczniom.
Dziękujemy również tym, którzy przychodzili i robili u nas zakupy, nie szczędząc pieniędzy.
Dziękujemy Paniom: Annie Gawęckiej, Krystynie Różańskiej i Iwonie Gościmińskiej za prowadzenie kiermaszu.
Dla takich chwil warto żyć!