Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

05 wrz 2022 | Admin M

"Rok szkolny 2022/2023 uważam za otwarty". Tymi słowami Pani Dyrektor Teresa Durałek zakończyła swoje przemówienie, w którym serdecznie przywitała pracowników, rodziców i uczniów, życząc sukcesów w nadchodzących miesiącach wytężonej pracy. Za dekorację sali odpowiedzialna była Pani Agnieszka Kruczek, która zadbała, aby wszyscy, chociaż jeszcze przez chwilę, poczuli piękno i ciepło ustępującego lata. Wcześniej, zgodnie z tradycją, społeczność szkolna wzięła udział w Mszy Świętej i wysłuchała motywujących słów kazania wygłoszonego przez Księdza Dariusza Borka.
Pamiętaliśmy o rocznicy wybuchu II wojny światowej. Uczeń klasy 8, Nikodem Flądro, przybliżył młodszym koleżankom i kolegom dramatyczny przebieg wydarzeń z września 1939 roku.