Szkolny konkurs literacki

21 cze 2021 | Admin M

31 maja 2021 roku nastąpiło rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Literackiego pod hasłem „Zdrowe odżywianie – zdrowe dzieci” promującego „Program dla szkół”. Celem konkursu było propagowanie zasad zdrowego odżywiania oraz kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci, rozwijanie umiejętności literackich, wyobraźni i wrażliwości. Adresatami konkursu byli uczniowie klas 1 – 5. Organizatorem konkursu była pani Aneta Flądro. Oceny prac dokonało jury w składzie mgr T.Durałek, mgr M.Mikulec i mgr E.Bukowiec.
Przyznano następujące miejsca:

I miejsce –  ex aequo Wiktoria Olchawa, klasa II i Xavier Olchawa, klasa V

II miejsce –  Kajetan Furtak, klasa I
III miejsce – Klaudia Bugajska, klasa V
Wyróżnienia:
Julia Kostrzewa, klasa I i Emilia Lipińska, klasa IV.
Serdecznie gratuluję!
Dziękuję za zaangażowanie i poświęcony czas. Życzę dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich talentów.