Szkolny Dzień Pluszowego Misia

29 lis 2022 | Admin M

 
28 listopada w naszej szkole Samorząd Uczniowski we współpracy ze Szkolną Biblioteką zorganizował cykl warsztatów plastyczno-ruchowych, związanych z obchodami Dnia Misia Pluszowego.
Na parterze przygotowane były trzy strefy: zabaw manualnych, którą prowadziła pani Małgorzata Hajduk; animacji z chustą, prowadzona przez panią Elżbietę Bukowiec i zabaw ruchowych, którą zajmowała się pani Agnieszka Kruczek.
Uczniowie oddziałów przedszkolnych i klas 1-3 spędzili czas na wspólnych zabaw, którym patronował ich ulubiony pluszak.
Na zakończenie spotkania ogłoszono wyniki dwóch konkursów, zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski. Do komisji zaproszono panią Dyrektor Teresę Durałek, panią Przewodniczącą Rady Rodziców Kamilę Michalik, panią Małgorzatę Hajduk oraz panią Agnieszkę Kruczek. Obrady trwały długo, a wyniki prezentują się następująco:
 
Konkurs plastyczny „Mój ulubiony Pluszak”
I miejsce: Zosia Sekuła
II miejsce: Ania Mierzwa
III miejsce: Gabrysia Oleksy
 
Konkurs literacki „Mój ulubiony Pluszak”
I miejsce: Gabrysia Zielonka
II miejsce: Xavier Grzesiak
III miejsce: Wiktoria Olchawa
 
Uśmiechy uczniów, które można podziwiać na zdjęciach, świadczą o tym, że dobrze się bawili i miło spędzili czas.