Święto Komisji Edukacji Narodowej

14 paź 2023 | Admin M

 

"Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć."

 

Janusz Korczak

 
13 października nasza społeczność szkolna powiększyła się, bowiem ślubowanie złożyli pierwszoklasiści.  Zanim Pani Dyrektor, zgodnie z rytuałem, pasowała każdego ucznia i uczennicę, mieliśmy przyjemność obejrzeć program artystyczny przygotowany pod okiem wychowawczyni, Pani Małgorzaty Hajduk.  Na koniec, pierwszaki zaprezentowały układ taneczny, którego choreografię opracowała Pani Jolanta Gondek.
Z okazji 250. rocznicy powstania Komisji Edukacji Narodowej siódmoklasiści podziękowali wierszem i piosenką Pani Dyrektor, Nauczycielom, Emerytom i Pracownikom.  Nie zabrakło kwiatów, słodkiego upominku i wielu ciepłych słów wdzięczności.
Nad przygotowaniem bajkowej scenografii czuwała niezastąpiona Pani Agnieszka Kruczek.