Światowy Dzień Ziemi

25 kwi 2024 | Admin M

Dzisiaj świętowaliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Ziemi 🌿🌍🌱
Hasłem tegorocznej edycji jest PLANETA VS PLASTIK. Spotkaliśmy się więc na apelu i obejrzeliśmy film edukacyjny o wytwarzaniu, wykorzystywaniu i przetwarzaniu plastiku ♻️ Następnie klasy 4-8 stanęły w konkursowe szranki i wykonywały eko-zadania: krzyżówki, rebusy, bójkę na słowa oraz plakaty. Poszczególne konkurencje oceniała komisja konkursowa. Na zakończenie odbył się międzyklasowy turniej eko-POSTAW NA MILION 💲💰💲, w którym zwyciężyła drużyna klasy 6 - jako jedyna wygrywając finał.
Ostateczne wyniki rozgrywek ekologicznych prezentują się następująco:
🥇miejsce: KLASA 6
🥈miejsce: KLASA 8
🥉miejsce: KLASA 5
Gratulujemy wszystkim klasom i dziękujemy za aktywny udział w wydarzeniu 💚
Organizatorem Dnia Ziemi była pani Karolina Litwińska.