Spotkanie z Panią Zofią Stanecką

19 wrz 2022 | Mateusz Mikulec

We wtorek 13 września w Domu Kultury odbyło się spotkanie autorskie z panią Zofią Stanecką autorką serii książek o Basi. W spotkaniu wzięły udział dzieci z klasy drugiej i trzeciej wraz z paniami Dorotą Kwiatkowską i Jolantą Kołodziej.
Spotkanie bardzo podobało się wszystkim dzieciom. Pani Zofia znakomicie opowiadała na temat swojej pracy, na bieżąco ilustrując własnoręcznie na dużej kartce papieru. Ten element wzbudził największe zainteresowanie. Wszyscy za zapartym tchem słuchaliśmy i patrzyliśmy na prelegentkę. Pod koniec spotkania dzieci zadały mnóstwo pytań na temat warsztatu pracy pisarki.
Po spotkaniu wiele dzieci i pań kupiły książki Zofii Staneckiej jednocześnie dostając piękne autografy. Natomiast rysunki, które powstawały podczas spotkania zdobią nasze klasy.
Chcemy więcej spotkań z autorami książek dla dzieci! :)