Smacznie, zdrowo, kolorowo!

09 gru 2020 | Admin M

Uczniowie naszej szkoły (klasy 1 – 5) od września biorą udział w „Programie dla szkół”. Jego głównym celem jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie spożycia owoców, warzyw oraz mleka i produktów mlecznych w codziennej diecie oraz propagowanie zdrowego odżywiania się poprzez działania towarzyszące o charakterze edukacyjnym.
Pomimo utrudnionego działania związanego z pandemią i zamknięciem szkoły nie zapominamy o naszym zdrowiu. Podczas zajęć online często poruszany jest temat zdrowego trybu życia, a przede wszystkim prawidłowego sposobu odżywiania. Aby nie kończyło się tylko na pogadankach, koordynatorka programu, Pani Krystyna Różańska, zaprosiła dzieci do przygotowania zdrowego, owocowo – warzywnego śniadania lub kolacji. Poniżej galeria zdjęć z pracami.