Plastyczny sukces Anieli Kruczek i Martyny Pajor

14 cze 2023 | Admin M

12 czerwca w Galerii Paszyńskiej (Miasteczko Galicyjskie) w Nowym Sączu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w XIII edycji Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego „Pejzaż sądecki - pejzaż zmian i rozwoju”. Uroczystość została zorganizowana przez Wydział Nauk Społecznych i Sztuki, Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu, przy współpracy z Muzeum Okręgowym w Nowym Sączu oraz Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II w Podolu-Górowej. Konkurs został objęty honorowym patronatem Rektora PWSZ w Nowym Sączu dr. hab. inż. Mariusza Cygnara, prof. ANS oraz Dyrektora Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu dr. Roberta Ślusarka.
Aniela Kruczek i Martyna Pajor na majowych zajęciach plastycznych, organizowanych przez GOK Rożnów, pod kierunkiem pana Stanisława Szarka, wykonały prace, które wzięły udział w konkursie. Anielka zajęła I miejsce, a Martyna III.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dziewczynkom kolejnych sukcesów plastycznych!