Nowa Rada Samorządu Uczniowskiego

30 wrz 2022 | Admin M

W piątek, tj. 16.09.2022 r. odbyły się wybory do Rady Samorządu Szkolnego.
Wyniki przedstawiają się następująco:
Spośród uczniów największą liczbę głosów otrzymali kolejno:
Nikola Gawęcka
Wiktoria Nowak i Michał Mierzwa
Dariusz Magiera
Paweł Bugański
Laura Cetnarowska
Adam Hajduga
Spośród nauczycieli uczących w oddziałach od 1 do 3 największą liczbę głosów otrzymała Pani Aneta Flądro, a spośród nauczycieli uczących w klasach 4-8 największym zaufaniem wyborcy obdarzyli Panią Agnieszkę Kruczek.
Przewodniczącą Samorządu Szkolnego została zatem Nikola Gawęcka, zastępcą - Dariusz Magiera, skarbnikiem - Michał Mierzwa, a sekretarzem - Wiktoria Nowak. Członkami Samorządu Szkolnego zostali: Paweł Bugański, Adam Hajduga i Laura Cetnarowska.
Opiekunem Samorządu Szkolnego została Pani Agnieszka Kruczek.
Wszystkim uczestnikom wyborów i nowo wybranym reprezentantom szkoły gorąco gratulujemy!