Nie bądź słupem reklamowym!

04 maj 2023 | Admin M

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kampanii NIE BĄDŹ SŁUPEM REKLAMOWYM, której celem było zwrócenie uwagi na wartość człowieka oraz zapobieganie dyskryminacji ze względu na ubiór. Kampania składała się z trzech działań. Pierwszym było wykonanie przez poszczególne klasy „METKI KLASY”. Były to plakaty klas I-VIII, które w kreatywny sposób ukazały cele i wartości danej klasy, wzorując się na metce z ubrań. W ramach drugiego punktu kampanii uczniowie wykonali wspaniałe materiały na konkurs w formie prezentacji multimedialnej, katalogu mody, wiersza oraz plakatów. Trzeci element akcji powiązany był z Dniem Ziemi. Uczniowie klas IV-VIII zaprezentowali pokaz mody poruszający temat ochrony środowiska. Interesujące, oryginalne stroje wykonane z materiałów recyklingowych oraz starych ubrań cieszyły oko widzów.
Serdeczne podziękowania dla Wszystkich, którzy wzięli udział w kampanii.