Nasze Złotka Mistrzyniami województwa!

05 gru 2021 | Admin M

Pierwszego grudnia 2021 roku po raz TRZECI została napisana złota karta w historii szkoły w Rożnowie. Na pięknej i świeżo oddanej hali w Kamienicy wygrywamy finał igrzysk dzieci w piłkę nożną halową dziewcząt. Turniej od początku do końca toczył się po myśli ambitnych dziewcząt z Rożnowa. Mecz otwarcia wygrywamy 2-0 z SP Węgrzyce Wielkie, następnie 3-2 z SP Jabłonka, następnie 2-0 z SP Olesno a w ostatnim meczu 6-3 z SP nr 9 w Olkuszu.
Zawodniczą turnieju po raz kolejny została wybrana Karolina Nowak, lecz każda z dziewcząt zasługuje na wielkie brawa i szacunek gdyż każda dała z siebie wszystko i w turnieju wyszło nam wszystko.
Dziękujemy pani Grażynie Cempie Pulit oraz panu Feliksowi Piwowarowi za perfekcyjną organizację zawodów a panu Mirosławowi Haczek za wręczone nagrody. W zawodach grały : Karolina Nowak, Agnieszka Nowak, Nikola Gawęcka, Julia Gądek, Nadia Kwaśniewska, Klaudia Bugajska, Patrycja Bugajska, Oliwia Góra, Wiktoria Gądek, Emilia Chełmecka.
Do zawodów przygotowywał pan Krzysztof Gondek.