Moda zdrowa i kolorowa

20 kwi 2024 | Admin M

Warzywno-owocowa moda zagościła we wtorkowy poranek w naszej szkole. Uczniowie klasy 2 pod opieką pani Anety Flądro przygotowali niecodzienny pokaz mody zainspirowany owocami i warzywami. Trzeba przyznać, że kreatywność to z pewnością mocna strona naszych drugoklasistów oraz ich rodziców. Modelki i Modele stanęli na wysokości zadania – z odwagą i uśmiechem poruszali się po wybiegu. Program pokazu oprócz prezentacji stroju, przewidywał także zagadki warzywno-owocowe, śpiew piosenek, pokaz tańca oraz wspólną gimnastykę w rytmie piosenki pt. „Jarzynowa gimnastyka”.
Celem imprezy było promowanie zdrowego stylu życia oraz poszerzenie wiedzy uczniów na temat zdrowego odżywiania się, w tym wartości odżywczych warzyw i owoców.