Mistrzostwo powiatu i nagroda indywidualna dla najlepszej zawodniczki

22 paź 2021 | Admin M

 
W dniu 20.10.2021r na hali sportowej w Rytrze odbył się turniej o mistrzostwo powiatu nowosądeckiego w piłkę nożną halową dziewcząt z rocznika 2009-2011. Mistrz gminy Gródek nad Dunajcem, a następnie zwycięzca etapu międzygminnego (gmin Gródek nad, Korzenna, Grybów oraz miasta Grybów) czyli szkoła podstawowa w Rożnowie zaprezentowała się rewelacyjnie. Zwycięstwo w meczu z SP Zagorzyn 3-1 oraz remis 1-1 z SP Kamionka Wielka dał tytuł mistrza powiatu nowosądeckiego, a Karolina Nowak została uznana przez organizatorów zawodniczką turnieju.
Półfinał mistrzostw województwa małopolskiego, do którego dziewczęta z SP Rożnów uzyskały awans odbędzie się w Nowym Sączu. Powodzenia!
Dziewczęta występowały w składzie : Nikola Gawęcka, Karolina Nowak, Agnieszka Nowak, Julia Gądek, Nadia Kwaśniewska, Klaudia Bugajska, Oliwia Góra, Emilia Chełmecka oraz Wiktoria Gądek.

Do zawodów przygotowywał : Krzysztof Gondek