Miś ma w oczach szklane kulki

27 lis 2023 | Admin M

„Miś ma w oczach szklane kulki, po to misiem jest,
żeby było kogo tulić, kiedy pada deszcz.
Miś ma uszy do targania, po to misiem jest,
żeby mieć coś do kochania i wytarcia łez, i wytarcia łez”.
24 listopada w naszej Szkole swoje święto obchodziła najmilsza zabawka i najlepszy przyjaciel wszystkich – Pluszowy Miś. Uczniowie mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im czas spędzony tego dnia w szkole.
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla uczniów klas 1-3 i oddziałów przedszkolnych misiowe warsztaty. Dzieci wykonywały maski i korony, śpiewały i tańczyły z Wiewiórką i Łosiem. Wzięły udział w konkursie plastycznym i otrzymały misiowe żelki.
Mamy nadzieję, że moda na misie nigdy nie przeminie, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”