Mama to przyjaciel, z którego się nie wyrasta.

09 cze 2024 | Admin M

 
Te słowa były myślą przewodnią akademii, którą dla swoich Mam przygotowali drugoklasiści, pod kierunkiem pani Anety Flądro.
Dzień Matki – to szczególne święto, które honoruje wszystkie Mamy, stanowi wyraz szacunku i miłości, a także podziękowania za trud włożony w opiekę i wychowanie.
Mamy były zachwycona występem dzieci. Na ich twarzach malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech. Po programie taneczno-wokalno-recytatorskim dzieci wręczyły Mamom wykonane własnoręcznie upominki oraz kwiaty. Potem wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Następnie na zaproszonych gości czekała niespodzianka – sportowe wyzwania. Najpierw, Mamy zagrały w zbijaka wspólnie z dziećmi, a potem rozegrały między sobą mecz piłki ręcznej. Ależ to były emocje!
Spotkanie zostało uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.