Magia andrzejkowych wróżb

02 gru 2022 | Admin M

 
29 listopada obchodziliśmy szkolne andrzejki, które zorganizował Samorząd Uczniowski pod opieką pani Agnieszki Kruczek.
Dla wszystkich uczniów przygotowano specjalne stoisko. W rolę wróżbitów wcielili się: Nikola Gawęcka z klasy 8, Dariusz Magiera i Adam Hajduga z klasy 7. Uczniowie oddziałów przedszkolnych i klas 1-8 mogli dowiedzieć się czy ich marzenia są możliwe do spełnienia, jakie będzie imię ich przyszłej żony lub męża, a także co czeka ich w najbliższej przyszłości. Na każdego, kto odwiedził stoisko czekały słodkości.
Po długiej przerwie klasy 4-8 zebrały się na sali gimnastycznej, by wspólnie zatańczyć belgijkę. Następnie udały się do Escape roomu, przygotowanego przez Michała Mierzwę z klasy 5 i Pawła Bugańskiego z klasy 6. Chłopcom należą się ogromne brawa za dopracowanie zagadek i zapewnienie odpowiedniej atmosfery. Zadania, które przygotowali okazały się trudne i z Escape roomu finalnie wyszli tylko uczniowie klasy 7 i 8. Ci drudzy wyprzedzili swoich młodszych kolegów zaledwie o minutę.
Wspólnie spędzony czas sprzyjał integracji i dobrej zabawie, co potwierdzają zdjęcia.