Konkurs Plastyczny i Fotograficzny

12 gru 2019 | xLM

„Rożnów moją małą ojczyzną”

  W dniu 10 grudnia 2019 r. w II LO w Nowym Sączu miało miejsce rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego i Fotograficznego pod hasłem: „Sądecczyzna moja Mała Ojczyzna” oraz uroczyste wręczenie nagród. Spośród 250 prac plastycznych, reprezentujących bardzo wysoki poziom jak podkreśliła przewodnicząca komisji, wyłoniono zwycięzców: I miejsce w konkursie plastycznym zajęła uczennica V klasy naszej szkoły Teresa Matras za obraz przedstawiający dwór w Rożnowie. Natomiast uczeń klasy II Marek Dudzik za pracę wykonaną techniką collage przedstawiającą zamek Tropsztyn otrzymał wyróżnienie. Wyróżniono również ucznia klasy V Dawida Maciasia za obraz przedstawiający zaporę wodną w Rożnowie. Gratulujemy tak wysokich miejsc i życzymy dalszych sukcesów w utrwalaniu i rozwijaniu swoich pasji życiowych.   Opiekunem konkursu był Jarosław Musiał