Konkurs na najładniejszy różaniec z darów natury

08 lis 2022 | Mateusz Mikulec

W dniu 28 października 2022 r. został rozstrzygnięty konkurs na najładniejszy różaniec z darów natury. Do konkursu przystąpiło 9 uczniów. Różańce wykonane zostały z różnych darów natury takich jak grochu, orzechów, żołędzi, kasztanów, jarzębiny, kukurydzy, dzikiej róży. Wszystkie zrobione różańce były bardzo ładne, wybór najładniejszych był bardzo trudny. Komisja podjęła decyzje nagrodzenia wszystkich uczestników konkursu. Uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami ufundowanymi przez Proboszcza Księdza Marka Trusia i Szkolne Koło Caritas.
 
Miejsce I dla Gabrieli Oleksy z klasy 1
Wyróżnieni:
Alicja Citak - klasa II
Lena Lipińska – klasa II
Michalina Gondek - klasa I
Oliwia Kos - klasa  I
Oliwier Hajduk -  klasa  I
Michalina Mencel - klasa  I
Agata Magiera -  klasa  I
Michalina Zelek - klasa - O b