Koncert chóru – Absolwentek Szkoły

14 lis 2023 | Admin M

Nasza Szkoła Szkołą imienia Polski Niepodległej

 
Część artystyczną zakończył wyjątkowy koncert – koncert chóru złożonego z absolwentek naszej Szkoły pod kierunkiem mgra Jarosława Musiała. Absolwentki, chcąc uświetnić uroczystość, spotkały się po latach, by ponownie zaśpiewać pod kierunkiem swojego nauczyciela. Do występu przygotowywały się przez kilka tygodni.
 
Skład chóru:
Aleksandra Dziedzic,
Karina Gądek,
Klaudia Jordan,
Julia Błędowska,
Zuzanna Bednarek,
Katarzyna Nowak,
Bernadetta Skóbel,
Katarzyna Gródek-Rybska,
Anna Kawa,
Anna Cepiga
Dorota Maciaś,
Julia Lipińska,
Zuzanna Magiera,
Elena Dudzik,
Alicja Jaśkiewicz,
Amelia Cepiga,
Joanna Jędrzejek,
Ewa Karlińska,
Anna Karwala,
Monika Rafa.
Występ chóru był przepiękny i niezwykle poruszający. Panie zaprezentowały 6 pieśni patriotycznych: Gaude Mater Polonia; Modlitwa o pokój; Deszcz jesienny deszcz; Dziś do ciebie; Bogurodzico Dziewico, Z młodej piersi. W trakcie występu korzystały z oprawek na nuty ufundowanych przez panią Ewę Karlińską.
 
Bardzo dziękujemy!!!