Klasowy konkurs „Rożnów dawniej i dziś”

05 cze 2022 | Admin M

 
W 31 maja w naszej szkole odbył się, jak co roku, konkurs historyczny „Rożnów dawniej i dziś”. Tym razem przybrał on formę rywalizacji między klasami. W etapie  konkursu klasowego zostały wyłonione dwie osoby, które reprezentowały swoją oddział na forum szkoły. Przedstawiciele klas odpowiadali na pytania, uzupełniali tabelkę o brakujące informacje, układali puzzle. Dodatkowo każda z nich przygotowała folder reklamujący naszą miejscowość.  Jury w składzie Pan Marek Szabla - sołtys Rożnowa, Pani Małgorzata Karbownik- pracownik biblioteki publicznej i Pani Teresa Durałek – dyrektor naszej szkoły, oceniali zmagania zawodników.
A oto zwycięzcy:
I miejsce - klasa VIII,
II miejsce – klasa IV,
III miejsce – klasa V.
Słodkie nagrody dla wszystkich uczestników konkursu zostały ufundowane przez Pana sołtysa. Pomysłodawcą i prowadzącym konkurs była Małgorzata Hajduk.
Po konkursie Pani Dyrektor wyróżniła osoby, które wzięły udział w konkursach szkolnych oraz reprezentowały szkołę na arenie międzyszkolnej.