Kim zostanę? Może aktorem lub piosenkarką...

22 cze 2023 | Admin M

 
W dniu 13 czerwca szkolne progi odwiedziła i spotkała się z uczniami nasza absolwentka, Karolina Gwóźdź. Po ukończeniu licznych szkół i uczelni wykonuje szereg interesujących zawodów: jest aktorką, piosenkarką, pisze teksty do piosenek, zajmuje się dubbingiem. Nasi uczniowie z wielkim zainteresowaniem słuchali opowieści o jej życiu zawodowym, a następnie zadawali wiele pytań. Po spotkaniu mieli również okazję indywidualnie z nią porozmawiać i otrzymać autograf.
Pani Karolinie serdecznie dziękujemy za to spotkanie i życzymy wielu dalszych sukcesów w życiu zawodowym.
Jeżeli jesteś absolwentem naszej szkoły i chciałbyś opowiedzieć uczniom o wykonywanym przez siebie zawodzie lub ciekawych zainteresowaniach, serdecznie zapraszamy!

szkolny doradca zawodowy M. Hajduk