Jest karnawał - jest zabawa!

14 lut 2020 | xLM

13 lutego w naszej szkole był dniem wyjątkowym. Od rana na korytarzach przechadzali się bohaterowie różnych bajek, książek, filmów. Kolorowe przebrania dodały blasku tym niezapomnianym chwilom. Przede wszystkim jednak było czuć oczekiwanie na zabawę karnawałową. Uczniowie oddziałów przedszkolnych oraz klas 1 – 4 nie mogli się doczekać atrakcji. Po wejściu na specjalnie udekorowaną salę zobaczyli profesjonalnego DJ Pana Przemysława Djshany, który zadbał nie tylko o muzykę, ale również wszelakiego rodzaju konkursy, tak aby nikt nie podpierał ścian. Rodzice również przygotowali szereg atrakcji, m.in.: balonowe wzorki, tworzenie serduszek oraz przepyszny poczęstunek. Dziewczynki z klasy V malowały twarze uczestnikom zabawy. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.   Po południu szkołą zawładnęli starsi uczniowie. O oprawę muzyczną zadbali najstarsi koledzy, którzy trafiali w gusta bawiącej się młodzieży.   Wszystkim zaangażowanym w udany dzień DZIĘKUJEMY     Rada Samorządu Uczniowskiego