Gminny Konkurs Recytatorski „Ulubione wiersze polskich poetów”

21 mar 2023 | Admin M

   
Dzisiaj, 21 marca 2023 r., w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gródku nad Dunajcem odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „Ulubione wiersze polskich poetów”.
W konkursie wzięło udział 22 uczestników z oddziałów przedszkolnych znajdujących się na terenie naszej Gminy.Recytacji przysłuchiwała się  komisja konkursowa  w składzie:Pani - Edyta Brongiel z-ca wójta gminy Gródek n/D,Pani – Marta Sowa instruktor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Starym Sączu,Pani - Ewelina Włodarz Instruktor Powiatowej Biblioteki  Publicznej w Starym Sączu.
Naszą Szkołę reprezentowali Aleksandra Mliczek, Bogumił Kruczek i Tymon Furtak z oddziału 0a oraz Ignacy Flądro z oddziału 0b, opiekowała się nimi pani Aneta Flądro.
Bogumił Kruczek, który recytował wiersz Juliana Tuwima pt. „Kotek” otrzymał wyróżnienie.
 
Gratulujemy!