Finał I Gminnego Konkursu Literacko - Plastycznego „Podaj rękę przyjacielu - Korczak XXI wieku. Przykład bezinteresownej pomocy”

14 gru 2023 | Admin M

 
14 grudnia w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Roztoce Brzezinach miał miejsce uroczysty finał I Gminnego Konkursu Literacko - Plastycznego „Podaj rękę przyjacielu - Korczak XXI wieku. Przykład bezinteresownej pomocy”, zorganizowany z inicjatywy pani Moniki Cegielskiej.
Konkurs plastyczny w kategorii klas 1-3 wygrała Aniela Kruczek z klasy 2 (która swoją pracę tworzyła pod kierunkiem pana Stanisława Szarka podczas zajęć plastycznych w GOK Rożnów), a Klaudia Prusak z klasy 4 zajęła III miejsce w swojej kategorii wiekowej (praca tworzona pod kierunkiem pana Jarosława Musiała).
Konkurs literacki odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-6 i 7-8. Uczennica klasy 5 naszej Szkoły - Martyna Pajor zajęła II miejsce (praca pisana pod kierunkiem pani Agnieszki Kruczek), Michał Mierzwa z klasy 6 otrzymał wyróżnienie (praca pisana pod kierunkiem pani Teresy Durałek), a Karina Padula z klasy 8 zdobyła miejsce III (praca pisana pod kierunkiem pani Agnieszki Kruczek).
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów plastycznych i literackich!