"Dziś jest twój dzień! Twoja góra czeka. Więc… ruszaj w drogę ”

05 paź 2022 | Admin M

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Miło jest  mi poinformować, iż w bieżącym roku szkolnym będzie kontynuowany program "Trzymaj Formę!" Współorganizujemy go wraz z  Głównym Inspektoratem Sanitarnym oraz Polską Federacją Producentów Żywności. Działania te podejmujemy w ramach realizacji strategii WHO dotyczącej diety, aktywności fizycznej i zdrowia. Celem programu "Trzymaj Formę!" jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki. Program "Trzymaj Formę!" pomaga rozwijać zainteresowania uczniów i poszerza ich wiedzę o świecie.

Koordynatorami projektu są: Krzysztof Gondek, Karolina Litwińska i Józefa Piękoś

W ramach już podjętych działań uczniowie klas VII i VIII uczestniczyli w pieszym Rajdzie Szlakami Zawiszy Czarnego, który został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem.