Dzień Dziecka

03 cze 2021 | Admin M

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim naszym Uczniom zdrowia, szczęścia, radości, spełnienia marzeń oraz sukcesów w nauce i życiu osobistym.
Z tej też okazji w naszej szkole nie było dzisiaj zajęć dydaktycznych. Wszyscy uczniowie i nauczyciele zebrali się o godzinie 9:00 w wyznaczonych miejscach i wyruszyli na rajd po najbliższej okolicy. Każda klasa otrzymała zadania do zrealizowania na miarę swoich możliwości. Radości było co niemiara. Wszyscy pracowali nad rebusami i hasłami, by uzyskać tytuł: „Wychowawca klasy sprawnej”. Na całej trasie towarzyszyła nam wspaniała pogoda i miła atmosfera. Na zakończenie Rodzice ugościli wszystkich kiełbaską z grilla.
To był udany dzień. Dziękujemy Nauczycielom za przygotowanie zadań i opiekę na trasie, a Rodzicom za poczęstunek.