Dobre z lasu

17 wrz 2023 | Admin M

15 września w naszej Szkole, Panie z rożnowskiego KGW „Kreatywne Kobiety”, przygotowały niespodziankę dla uczniów. Realizując projekt „Dobre z lasy”, we współpracy z Lasami Państwowymi, zaprosiły pana Wojciecha Sanek do wygłoszenia prelekcji, same zaś przygotowały pyszności dla społeczności uczniowskiej z produktów, które dostarcza nam las. Uczniowie mogli spróbować różnych kulinarnych smakołyków.
Natomiast nasza Szkolna Biblioteka zorganizowała w czterech kategoriach plastyczny konkurs „Dary z lasu”, a Panie z KGW wybrały najciekawsze prace w każdej z nich i je nagrodziły.
Nie zapomniano również o naszych najmłodszych – przedszkolakach, przedstawicielki KGW przeczytały im książeczki o tematyce związanej z lasami i poczęstowały przygotowanymi przez siebie smakołykami.

M. Hajduk