"Cudze chwalicie, swego nie znacie..."

07 paź 2023 | Admin M

27 września uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w wycieczce do Iwkowej oraz centrum paintballowego w Żbikowicach.
Z samego rana założyli wygodne buty 🥾 i wyruszyli w pieszą wędrówkę na wieżę widokową Szpilówka 🚶‍♂️🚶‍♀️🚶 Na szlaku podziwiali piękno przyrody Pogórza Wiśnickiego, a ze szczytu 30-metrowej wieży - panoramę na Pogórze Rożnowskie, Beskid Wyspowy i Beskid Sądecki 🌲⛰🌳.
Po aktywnej rozgrzewce przyszedł czas na odpoczynek. W centrum Iwkowej uczniowie zwiedzili piękną Gminną Bibliotekę oraz mieszczące się w niej muzeum regionalne 📚.
Kolejną i najbardziej wyczekiwaną atrakcją był paintball 😁 W centrum paintballowym w Żbikowicach uczniowie uczyli się współdziałania w zespole oraz zdrowej rywalizacji w duchu fairplay. Świetnie się bawili i wzmacniali koleżeńskie więzi podczas rozgrywek paintballowych i innych gier terenowych oraz wspólnego grillowania🔥🎯⚽️
Opiekunami byli: Pani Karolina Litwińska I Pan Mateusz Mikulec 💪