📺 Specjalne wydanie "Trzymaj formę!" w naszej szkole 🥗🏃‍♀️💧

25 cze 2026 | Admin M

W ramach podsumowania programu „Trzymaj Formę!” uczniowie klasy 7 przygotowali pełne humoru i energii wydarzenie w formie… programu telewizyjnego! Na scenie przedstawili szkolne "Na sygnale"🚑 , czyli zabawną scenkę pokazującą skutki niezdrowych nawyków uczniowskich.
W przerwie zaprezentowali reklamę „SUPER ZDROWY UCZEŃ FORTE MAX”💊, która w humorystyczny sposób promowała zdrowy styl życia. Na zakończenie obejrzeliśmy ”Pytanie na ZDROWE śniadanie" 🥗,w którym uczniowie rozmawiali o zdrowym odżywianiu i aktywnym trybie życia. Całość była nie tylko świetną zabawą, ale przede wszystkim podsumowaniem wiedzy o zdrowym stylu życia – prawidłowym odżywianiu, i aktywności fizycznej 💪
Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością, zaangażowaniem i poczuciem humoru, a całe wydarzenie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem społeczności szkolnej👏😊.