Przerwa na czytanie

05 paź 2022 | Admin M

       
Zgodnie z zapowiedzią, dziś 5 października 2022 r., Szkoła Podstawowa w Rożnowie włączyła się do III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie "Przerwa na czytanie". Wszyscy obecni w szkole uczniowie i nauczyciele na przerwach czytali książki. W akcję włączyło się 164 osoby. Niektórzy sięgnęli po swoje ulubione woluminy, inni zaś po te przygotowane przez bibliotekę.
Na każdym piętrze znajdował się stolik z książkami dostosowanymi do wieku. Uczennice klasy VIII na długiej przerwie odwiedziły oba oddziały przedszkolne. Czytając i pokazując obrazki najmłodszym, zachęcały do odwiedzania naszej biblioteki. Również uczniowie, którzy dziś reprezentowali naszą szkołę na zawodach halowej piłki nożnej włączyli się w akcję, czytając w busie szkolnym.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do „Przerwy na czytanie”.