Pasowanie na przedszkolaka

23 lis 2021 | Admin M

 
Kilkutygodniowe próby, długie minuty poświęcone na naukę wierszy i piosenek, przygotowanie sali i wielkie emocje, które sięgnęły zenitu 3 listopada 2021 roku. To właśnie wtedy w grupie 0a odbyło się pasowanie na przedszkolaka. W tym dniu wszyscy przyszli do przedszkola odświętnie ubrani i od rana się krzątali, aby zapiąć na ostatni guzik tak wielkie i ważne dla naszej małej społeczności wydarzenie. Na początek Pani Dyrektor, mgr Teresa Durałek przywitała uczniów i pasowała ich na prawdziwych przedszkolaków wręczając im pamiątkowe dyplomy. Przypomniała, że od teraz mają też obowiązki: „Być grzecznym i przygotowanym, słuchać Pani i innych pracowników szkoły, a także pracować na miarę swoich możliwości”. Po krótkim przemówieniu i życzeniach „Powodzenia w dalszej nauce”  przedszkolaki przedstawiły krótki program artystyczny. Później były już tylko gry, zabawy i coś słodkiego na wzmocnienie do dalszej pracy.
A już teraz prawdziwym PRZEDSZKOLAKOM życzymy samych sukcesów, uśmiechów i spędzania czasu w miłej atmosferze z nowymi kolegami i koleżankami.
Oto kilka krótkich filmów z tego wydarzenia:
Wideo 1
Wideo 2
Wideo 3
Wideo 4
Wideo 5