26 paź 2025 | Admin M
Uczniowie klas I i III biorą udział w ogólnopolskim programie „Mały Mistrz”, którego celem jest rozwijanie sprawności fizycznej dzieci oraz zachęcanie ich do aktywnego i zdrowego stylu życia. Program stawia na ruch, zabawę i naukę poprzez działanie, a jego założeniem jest pokazanie, że sport może być źródłem radości i satysfakcji dla każdego ucznia.
W ramach programu nasza szkoła otrzymała nowy sprzęt sportowy – piłki oraz woreczki gimnastyczne, które już wykorzystywane są podczas lekcji wychowania fizycznego.
Dzięki nowym pomocnicom i ciekawym formom zajęć, dzieci świetnie się bawią, uczą współpracy i zdobywają kolejne sprawności fizyczne pod okiem swojego nauczyciela wychowania fizycznego.
Zajęcia w ramach programu „Mały Mistrz” to nie tylko ćwiczenia, ale też sposób na budowanie pewności siebie, wytrwałości i pozytywnego nastawienia do ruchu – czyli tego, co w sporcie najważniejsze!
 
  
  
 