Klasy VI i VII trzymają formę - fotorelacja z wycieczki

14 mar 2022 | Admin M

10 marca 2022 roku uczniowie klasy VI  i VII uczestniczyli w wycieczce do Nowego Sącza i Gołkowic Dolnych w ramach realizacji programu „Trzymaj formę!”
Wyjazd mógł być zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu rodziców oraz ich zaangażowaniu w kształtowanie postaw prozdrowotnych i uczeniu odpowiedzialności za własne zdrowie.
Na lodowisku byliśmy świadkami wzlotów i upadków nowicjuszy i zaawansowanych łyżwiarzy. Uczniowie radzili sobie wspaniale i nikogo nie zostawili na lodzie. Chłopcy wspierali dziewczęta ramieniem i odwrotnie. Niezbyt wprawni łyżwiarze mogli ślizgać się w towarzystwie pingwinka, bądź osoby służącej „pomocną dłonią”. Było dużo śmiechu i radości.
Kontuzji, na szczęście, nie stwierdzono.
 
Po lodowych szaleństwach wyruszyliśmy dalej…do kręgielni, gdzie naszym zadaniem było zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich. Także opiekunowie mogli poszaleć wspólnie ze swoimi wychowankami na torach, rozbijając niejednokrotnie całą pulę kręgli. Radości, zdrowej rywalizacji i miłej atmosfery nie było końca. Pobyt w kręgielni dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas. Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy, ale mamy nadzieję, że to dopiero początek naszych wspólnych wyjazdów.
Wycieczka była udana, a młodzież zadowolona. Wspólny wyjazd przyczynił się do integracji uczniów, rozwijania ich sportowych pasji oraz był miłym pożegnaniem kończącej się zimy i czasem dobrej zabawy!