Kaligraficzne arcydzieła czyli Esy-Floresy Wielkanocne

30 mar 2021 | Admin M

Samorząd Uczniowski naszej Szkoły zorganizował konkurs Esy-Floresy Wielkanocne. W związku z pogarszającym się pismem u dzieci pracujących od roku zdalnie, uczniowie byli zachęcani do wykonania kartki wielkanocnej z wykaligrafowanymi samodzielnie życzeniami. Konkurs został połączony z akcją charytatywną naszej absolwentki - Doroty Nowak, która studiuje pracę socjalną na UPJPII w Krakowie. Studentka prowadzi projekt związany z osobami chorymi psychicznie. Uczniowie naszej Szkoły włączyli się do projektu, wypełniając ankiety, słuchając prelekcji i wykonując kartki świąteczne przeznaczone dla osób chorych i osamotnionych, głównie pensjonariuszy DPS w Zbyszycach. Bardzo dziękujemy uczniom i rodzicom za aktywne uczestnictwo w tej akcji. Autorzy najpiękniej wykaligrafowanych kartek otrzymają nagrody.

Opiekun SU I. Gościmińska