I Ty możesz pomóc. My pomagamy

17 lut 2021 | Admin M

 
„I Ty możesz pomóc. My pomagamy”
 
Pod takim hasłem w Szkole Podstawowej w Rożnowie pracuje szkolny wolontariat. Mimo trudnych czasów staramy się pomóc chorym dzieciom. Od 1 września 2020 roku zebraliśmy 1707 złotych. Zosia, Natalka, Filipek, Maciuś, Franio, Lenka, Madzia chorzy na SMA czy nowotwór otrzymali niewielkie pieniążki, ale dane ze szczerego serca. Obecnie klasa II zbiera fundusze dla ciężko chorego Maciusia.
Jeśli podoba Ci się nasza działalność, to przyjdź do szkoły i wrzuć do skarbonki swój „grosik”. Możesz też przynieść zakrętki. My je chętnie przyjmiemy, bo potrzebujemy ich duuużo! Pragniemy je „wymienić” na wózek inwalidzki dla małego chłopca.
Bądź z nami!
Mamy też marzenie!
Chcielibyśmy postawić przed szkołą wielkie serce wykonane z drutu, aby każdy mieszkaniec naszej wsi i okolic mógł wsypać do niego zebrane zakrętki. Szukamy wykonawcy i sponsora.

Wolontariusze